Şartlar ve koşullar

Bu sayfa, bu web sitesinin https://a2btravel.com adresindeki koşulları belirtir. Sitemizi kullanmak, misafir olarak veya kayıtlı bir kullanıcı olarak girmek, siteye göz atmak veya Web Sitemizi kullanmak için kayıt yaptırmayı içermektedir. Gizlilik Politikası, Web Sitemizin kullanım koşullarının bir parçasını oluşturmaktadır.

“Biz”, “bizim” referanslarına MAVI TUR ve “siz” ve “sizin” referansları web sitesi kullanıcısıdır.

1. Bizim hakkımızda bilgiler

Biz limited şirket kayıtlı Türkiye şirket numarası altında, FIRST CHOICE TURİZM YATCILIK LTD. STI. Üyesidir ve kayıtlı adresimiz Karabucak mah. Karabucak cad. Demre / Antalya. Bize ulaşmanın en iyi yolu, info@mavitur.com adresine e-posta yolu ile gönderilir.

2. Web sitesini kullanımınız

Sitemizi sadece yasal amaçlarla kullanabilirsiniz. Web Sitemizi yasadışı veya sahtekâr herhangi bir şekilde kullanamazsınız.
Web Sitemizin, Web Sitemizin depolandığı herhangi bir ekipmanın veya ağın herhangi bir bölümüne müdahale etme, bunlara zarar vermeme veya bozmamayı kabul etmektesiniz; veya web sitemizin sağlanmasında kullanılan herhangi bir yazılıma.
Web sitemize erişiminiz için tüm düzenlemeleri yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Internet bağlantımız aracılığıyla Web Sitemize erişen tüm kişilerin bu kullanım koşullarının ve diğer geçerli şart ve koşulların farkında olduklarından ve onlarla uyumlu olduklarından emin olmaktan da siz sorumlusunuz.
Bu şartların ihlal edildiğini tespit edersek, Web Sitemizi kullanma hakkınızın derhal, geçici veya kalıcı olarak geri çekilmesi de dahil olmak üzere, uygun bulduğumuz işlemleri yapabiliriz; Size karşı daha fazla yasal işlem; ve / veya bu bilgilerin kolluk makamlarına açıklanması gerektiğini düşünüyoruz.

Web Sitemizi kullanarak, bu kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitemizi kullanmayın. Web sitemizden ürün veya hizmetler satın alırsanız, Rezervasyon Koşullarında belirlenen şartlar satışlara uygulanır.

3. Hesabınız ve şifreniz
Güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir kullanıcı kimlik kodu, şifre veya başka bir bilgiyi seçerseniz veya size verilirse, bu bilgileri gizli olarak değerlendirmeniz gerekir. Bunu üçüncü taraflara ifşa etmemelisiniz.

Makul görüşümüze göre bu şartların herhangi bir hükmüne uymadığınız takdirde, tarafınızca seçilmiş veya tarafımızdan tahsis edilen herhangi bir kullanıcı kimlik kodunu veya şifresini devre dışı bırakma hakkına sahibiz.
Sizden önce başka birinin sizin kullanıcı kimlik kodunuzu veya şifrenizi bildiğini veya şüpheleniyorsanız, derhal info@mavitur.com adresine e-posta yoluyla bildirmeniz veya +90 532 591 2445 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

4. Fikri mülkiyet hakları
Web Sitemizde ve içinde yayınlanan materyalde fikri mülkiyet haklarına sahip veya lisans sahibiyiz. Bu eserler, telif hakkı yasaları ve dünyanın her yerindeki antlaşmalarla korunmaktadır. Tüm bu haklar saklıdır. Kopyaları herhangi bir şekilde değiştirmemeniz şartıyla, kendi kişisel kullanımınız için Web sitemizden kopyalarını basmanıza ve kopyalarını indirmenize izin verilir. Web sitemizde yayınlanan materyallerin başkalarının ilgisini çekebilirsiniz. Basılı ya da indirdiğiniz herhangi bir materyalin kağıdını ya da dijital kopyalarını değiştirmemelisiniz ve beraberindeki metinden ayrı olarak resim, fotoğraf, video ya da ses ya da herhangi bir grafik kullanmamanız gerekir. Web sitesinden bu maddenin herhangi bir nedenle uygunluk dışındaki herhangi bir amaç için özüt kullanımı yasaktır.

Telif hakkı korumalı herhangi bir materyali (fotoğraflarla birlikte) Web Sitemize yüklerseniz, telif hakkı sahibinin iznini almak sizin sorumluluğunuzdadır.

5. Web Sitemiz düzenli olarak değişir
Web sitemizin ana amacı, seyahat yerleri ve ilgili ürün ve hizmetler için zaman zaman bilgilendirme ve rezervasyon imkânı sağlamaktır. Web sitemizi zaman zaman güncelleyebiliriz ve içeriği istediğiniz zaman değiştirebiliriz. Web sitemizdeki herhangi bir materyal herhangi bir zamanda güncel olabilir ve bu materyali güncelleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Web Sitemizin 7 gün 24 saat erişilebilir olacağına veya içeriğindeki herhangi bir içeriğin hata veya eksiklik içermeyeceğini garanti etmiyoruz. Web sitemizi veya bölümlerini önceden haber vermeksizin çekme veya değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

6. Sorumluluğumuz
Web Sitemizde yer alan öneri, bilgi, görüş ve tavsiyeler, yalnızca Rezervasyonun Şartları ve Koşulları geçerli olmadığı sürece doğruluk ve genel bilgi için herhangi bir garanti, koşul veya garanti olmaksızın sağlanmaktadır. Buna güvenmeniz gereken tavsiyeyi vermeye yönelik değildir. Web Sitesi kullanıcılarımız tarafından gönderilen görüşler, görüşlerimizi ve görüşlerimizi yansıtmamaktadır. Tüm seyahat paketleri ve ilgili ürünler mevcudiyet durumuna tabidir.

Kanunların izin verdiği ölçüde, hariç tutuyoruz:
– aksi takdirde tüzük, genel hukuk veya eşitlik kanununun ima ettiği tüm koşullar, garantiler, beyanlar ve diğer şartlar;
– Web sitemizin veya bilgilerin, içeriğin kullanımıyla veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek her türlü talep, kayıp, talep veya tazminatın (bu talep, kayıp, talep veya zararın öngörülebilir olup olmadığı) ya da bu Web Sitesinde yer alan materyalleri ve bize tarafınızdan gönderilen herhangi bir iletişim ya da sizin tarafınızdan internet üzerinden gönderilen herhangi bir iletişim.

Bu Şartlarda yer alan hiçbir hüküm, ihmalkarlığımızdan (veya çalışanlarımızın, temsilcilerimizin veya yöneticilerimizin) yaptığı ölüm ya da kişisel yaralanma nedeniyle sorumluluğumuzun kapsamı dışındadır veya sınırlandırılmaz; veya dolandırıcılık veya hileli yanlış tanıtma; veya yasalar tarafından sınırlandırılamayacak veya hariç tutulabilecek herhangi bir yükümlülük.

Bir iş kullanıcısıysanız, kâr, satış, iş veya gelir kaybı, iş kesintisi, beklenen tasarruf kaybı, iş fırsatı kaybı, şerefiye veya itibar kaybı veya dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan kayıp veya hasardan dolayı sorumlu değiliz.

Tüketici kullanıcısıysanız, lütfen yalnızca Web sitemizi ev içi ve özel kullanım için sağladığımızı unutmayın. Web Sitemizi herhangi bir ticari amaçla veya ticari amaçlı olarak kullanmamayı kabul etmektesiniz ve kâr kaybı, iş kaybı, iş kesintisi veya iş fırsatı kaybından dolayı size herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Web sitemizi kullanmanız nedeniyle bilgisayar donanımınızı, bilgisayar programlarını, verilerinizi veya diğer mülkiyet materyalini etkileyebilecek bir virüs, dağıtılmış hizmet reddi saldırısı veya diğer teknolojik olarak zararlı materyallerin neden olduğu herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız veya herhangi bir içeriği veya bağlantılı herhangi bir web sitesinde indirmenize neden olabilir.

Rezervasyon Koşullarımızda belirtilecek olan herhangi bir hizmetin veya ilişkili ürünlerin sizin tarafınızdan tedarik edilmesi sonucunda ortaya çıkan sorumluluk için farklı sorumluluk sınırlaması ve hariç tutma yükümlülüğü geçerli olacaktır.

7. Topluluğumuza yaptığınız incelemeler ve katkılar

Çevrimiçi Topluluğa incelemeler ve katkılar sunmaya davet edildiniz. Topluluğumuza içerik katarsanız, tüm materyallerini Web Sitemizde istediğiniz zaman ve herhangi bir zamanda yayınlayıp pazarlama amacı taşıyan, münhasır olmayan, telif ücretsiz lisansını bize vermeyi kabul etmektesiniz. Sunulan herhangi bir materyalde telif hakkının sahibi siz kalacaksınız. Ayrıca, Web Sitemize katkınızdan doğan tüm talep ve yükümlülüklerden (yasal ücret dahil) tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bir tüketici iseniz, bu Şartlar’ın ihlalinden kaynaklanan zarar veya kayıplardan sorumlu olduğunuz anlamına gelir.

Web Sitemize yüklediğiniz her içerik gizli olmayan ve mülkiyetinde olmayan olarak kabul edilecek ve herhangi bir amaç için bu tür içerikleri üçüncü taraflara kullanmaya, kopyalamaya, dağıtmaya ve ifşa etme hakkına sahibiz. Sitemize gönderilen veya yüklenen herhangi bir içeriğin fikri mülkiyet haklarının veya gizlilik haklarının ihlali anlamına geldiğini iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa kimliğinizi ifşa etme hakkına sahibiz.

Siz veya Web Sitemizin herhangi bir başka kullanıcısı tarafından gönderilen herhangi bir içeriğin içeriği veya doğruluğu konusunda herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

8. Web Sitemize Bağlama

Adil ve hukuki bir şekilde yapmanız ve itibarımıza zarar vermemesi veya yararlanmaması koşuluyla, Web Sitemize bağlanabilirsiniz, ancak herhangi bir şekilde birleşme, onay veya başka bir yol önermek için bir link oluşturmamalısınız. Bağlantı iznini önceden haber vermeksizin çekme hakkımızı saklı tutuyoruz.

9. Web Sitemizden Linkler

Web sitemizde üçüncü taraflar tarafından sağlanan diğer sitelere ve çevrimiçi kaynaklara bağlantılar bulunan bu bağlantılar sadece bilgi ve ilginiz için verilmiştir. Bu sitelerin veya kaynakların içeriği üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve bu sitelerin veya kaynakların kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü tarafların web sitelerini ve kaynaklarını kullanımınız kendi sorumluluğunuzdadır.

10. Yargı Yetkisi ve yürürlükteki kanun

Web Sitemizi ziyaret etmekle veya bu ülkeyle ilgili herhangi bir talebiniz hakkında münhasır yargı yetkisine sahip olmakla birlikte, ikamet ettiğiniz ülkede veya başka herhangi bir ilgili ülkede bu Şartları ihlal ettiği için size karşı işlem başlatma hakkımızı elinde bulunduruyoruz.

Bu Şartlar ve bunlardan veya bunların konusu veya oluşumundan (sözleşmeden doğan anlaşmazlıklar veya talepler de dahil olmak üzere) ortaya çıkan veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık veya talep, Türkiye yasalarına tabi olacak ve yorumlanacaktır.

11. Varyasyonlar

Bu Sayfayı değiştirerek bu Şartları istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olmak için zaman zaman bu sayfayı kontrol etmeniz gerekir. Web Sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gözden geçirilmiş Şartlar’la yaptığınız sözleşmeyi onayladığınız anlamına gelecektir.

12. Endişeleriniz

Web sitemizde görünen veya web sitemizde yukarıda belirtilenlerin dışındaki içerikten yararlanmak isteyen herhangi bir endişeniz varsa, lütfen info@mavitur.com ile iletişim kurun veya “iletişim” sayfasında ayrıntılı olarak belirtilen yöntemleri kullanarak bize ulaşın.