Kabin Kiralama Olimpos – Fethiye

2,220.00 TL'den Başlayan Fiyatlarla

“A2B Yatçılık” Fethiye’den Olimpos’a unutulmaz mavi yolculuklar sunuyor. Bu güzel Türk Rivierası’nı ve gizemli Likya kıyılarını Türk guletleri ile keşfedin. Dünyanın dört bir yanındaki deniz tutkunları ile Türkiye’deki yelkenciliğin tadını çıkarın..

 • Yorumlar 0 yorum
  0/5
 • Aktivite Bir Çok Şehir
  Tatil türü Rehbersiz
 • Aktivite seviyesi Keyifli
 • Grup boyutu Küçük grup
  16
Kabin Kiralama Olimpos – Fethiye

Fethiye Olimpos kabin kiralama turkuaz kıyılardaki en popüler rotalardan biridir. Bu eşsiz mavi rota size deniz ve kara gezilerinin en mükemmel birleşimini sunuyor.
“Mavi bayraklı” doğal körfezde yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz gibi adaları keşfe çıkabilir, küçük balıkçı kasabalarındaki tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Bu mavi yolculuk geleneksel ahşap guletlerde 4 gün 3 gece sürmektedir. Yolculuk Olimpos’tan Demre’deki guletinize otobüs transferi ile başlayarak Fethiye’de son bulur.

Keyifli seyahatiniz boyunca yüzmek, şnorkelle dalmak, güneşlenmek ve güzel çevrenin tadını çıkarmak için bolca zamanınız olacaktır.

Bu fiyata neler dahil?
 • Bütün öğünler (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri).
 • Beş Çayı (Çay, kahve, bisküvi).
 • Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.

Misafirlerimiz, meyve, çerez, çikolata gibi ufak atıştırmalıklar getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)

Fiyata dahil olmayanlar
 • Su dahil tüm içecekler uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır.
 • Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
 • Mürettebat bahşişi (% 5) fiyata dahil değildir.

Lütfen tekneye dışarıdan içecek getirmeyiniz.

Tur Programı

 1. 1.gün Olimpos - Demre - Kekova

  Saat 10:00-11:00 arasında Olimpos'tan Demre (Andriake) Limanı'na otobüs transferi ile yolculuğumuza başlıyoruz.

  Saat 13:00 itibari ile kıyıdan ayrılıyoruz ve Kekova'nın korunma altındaki Likya-Roma Batık Şehir'i boyunca gezintiye devam ediyoruz. Su altındaki şehrinin muhteşem güzelliğine tanık oluyoruz.

  Ardından Kekova'nın hemen yanı başındaki arabaların giremediği geleneksel balıkçı kasabası Simena'da, Bizans/Osmanlı kalesini ziyaret ediyoruz. Burada Kekova'nın muhteşem panoramik manzarası görme şansımız oluyor.

  Akşam yemeği yemek ve geceyi geçirmek hatta su sporları yapabilmeniz için Gökkaya Koyu'na yelken açıyoruz. Bu cennetimsi koyda dinlenebilir veya diğer seyahat severlerle Smugglers Inn'de eğlenmeye gidebilirsiniz.

  Öğünler Dahil : Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 2. 2.gün Kaş

  Gün doğumu ile Kalkan yakınlarındaki Firnaz Koyu' nda kahvaltı ediyoruz ve yüzüyoruz.

  Kaş Limanı'na doğru ilerliyoruz ve burada öğle yemeği yemek ve büyüleyici balıkçı kasabasını gezmek için mola veriyoruz.

  Bir zamanların antik Antiphellos’u olarak bilinen Kaş'ta, Likyalılardan kalma kaya mezarlarını, Roma tiyatrosunu ve hayret uyandırıcı tarihi güzellikleri görme şansı elde ediyoruz. Ayrılmadan önce alışveriş yapmak, şirin kafelerde oturmak için bolca vaktimiz oluyor.

  Kaş sonrası Kekova yakınlarında demir atıyoruz ve akşam yemeğimizi yiyerek ikinci gecemizi burada geçiriyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 3. 3.gün Ölüdeniz

  Gün doğumu ile Kelebekler Vadisi'ne ilerliyoruz. 136 çeşit kelebeği görebileceğiniz doğa harikası Kelebekler Vadisi'nde (deniz koşulları uygun ise) berrak sularda yüzmek için mola veriyoruz ve kahvaltımızı yapıyoruz.

  Gelecek durağımız Baba Dağı'nın eteklerinde uzanan Ölü Deniz diğer adıyla Mavi Lagün. Burada uygun mevsimlerde yamaç paraşütü yapma şansınız oluyor.

  Ölüdeniz yakınlarında öğle yemeğini servis ediyoruz. Günü Aziz Nikolas Adası'nda noktalıyoruz. Adadaki Bizans kalıntılarını ziyaret ediyor, yüzüyor ve akşam yemeğimizi yedikten sonra sakinliğin ve gün batımının tadını çıkarıyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 4. 4.gün Fethiye

  Kahvaltıdan donra turkuaz sularda yüzmek için Samanlık Koyu'na ilerliyoruz.

  Öğle yemeğimizi yedikten sonra Fethiye Limanı'na 13:00 – 15:00 arası tahmini varış ile yola çıkıyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı, Öğlen Yemeği