Kabin Kiralama Fethiye – Olimpos

 245.00'den Başlayan Fiyatlarla

“A2B Yatçılık” Fethiye’den Olimpos’a unutulmaz mavi yolculuklar sunuyor. Bu güzel Türk Rivierası’nı ve gizemli Likya kıyılarını Türk guletleri ile keşfedin. Dünyanın dört bir yanındaki deniz tutkunları ile Türkiye’deki yelkenciliğin tadını çıkarın..

 • Yorumlar 0 yorum
  0/5
 • Aktivite Bir Çok Şehir
  Tatil türü Rehbersiz
 • Aktivite seviyesi Keyifli
 • Grup boyutu Küçük grup
  16
Kabin Kiralama Fethiye – Olimpos

Fethiye Olimpos kabin kiralama turkuaz kıyılardaki en popüler rotalardan biridir. Bu eşsiz mavi rota size deniz ve kara gezilerinin en mükemmel birleşimini sunacaktır
“Mavi bayraklı” doğal körfezde yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz gibi adaları keşfe çıkabilir, küçük balıkçı kasabalarındaki tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Bu mavi gezinti geleneksel ahşap guletlerde 4 gün 3 gece sürmektedir. Gulet yolculuğu Fethiye’den başlayarak Demre’de karaya çıkılarak otobüs transferi ile Olimpos’ta sonlanır.

Keyifli seyahatiniz boyunca yüzmek, şnorkelle dalmak, güneşlenmek ve güzel çevrenin tadını çıkarmak için bolca zamanınız olacaktır.

Bu fiyata neler dahil?
 • Fethiye’deki otelinizden tekneye transfer hizmeti
 • Bütün öğünler (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri).
 • Beş Çayı (Çay, kahve, bisküvi).
 • Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.

Misafirlerimiz, meyve, çerez, çikolata gibi ufak atıştırmalıklar getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)

Fiyata dahil olmayanlar
 • Su dahil tüm içecekler uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır.
 • Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
 • Mürettebat bahşişi (% 5) fiyata dahil değildir.

Lütfen tekneye dışarıdan içecek getirmeyiniz.

 1. 1.gün Fethiye - Oludeniz - Aziz Nikolas Adası

  Saat 11:00-12:00 gibi Samanlık Koyun'da yüzmek için Fethiye Limanı'ndan ayrılıyoruz.

  Bir sonraki durak 136 çeşit kelebeği görebileceğiniz doğa harikası Kelebekler Vadisi. Eğer deniz koşulları uygun ise yüzlerce kelebeği görebileceğimiz berrak sularda yüzmek için mola veriyoruz.

  Daha sonra Ölüdeniz’e diğer adıyla Mavi Lagün'e turkuazın en canlı tonlarına yol alıyoruz. Burada uygun mevsimlerde yamaç paraşütü yapma şansınız oluyor.

  Günü Aziz Nikolas Adası'nda noktalıyoruz. Adadaki Bizans döneminden kalma kiliselerin hala sağlam olan mozaik ve freskleri keşfe çıkıyoruz.

  Öğünler Dahil : Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 2. 2.gün Kaş

  Türk kahvaltısından sonra Kaş'a hareket edip, ilk önce limanın yakınlarında güzel ve sessiz bir koyda yüzmeye gidiyoruz. Daha sonra öğle yemeği yemek ve bu büyüleyici kasabayı ziyaret etmek için limanda mola veriyoruz.

  Bir zamanların antik Antiphellos’u olarak bilinen Kaş aslında bir Likya şehridir. Burada Likyalılardan kalma kaya mezarlarını ve antik tiyatroları gezmek, alışveriş yapıp kafelerde oturmak için bolca vaktimiz oluyor.

  İkinci günün sonunda Firnaz Koyu'nda akşam yemeğimizi yiyoruz ve geceyi burada geçiriyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 3. 3.gün Kekova

  Kahvaltıdan sonra Kekova’nın batık şehrine doğru yola çıkıyoruz.

  Korunma altındaki Likya-Roma batık şehri boyunca gezintiye devam ediyoruz ve su altındaki şehrinin muhteşem güzelliğine tanık oluyoruz.

  Ardından Kekova'nın hemen yanı başındaki arabaların giremediği geleneksel balıkçı kasabası Simena'da, Bizans/Osmanlı kalesini ziyaret ediyoruz. Burada Kekova'nın muhteşem panoramik manzarası görme şansımız oluyor.

  Gökkaya Koyu’nda günün kalanını geçiriyoruz. Bu koyda su sporları yapma imkanınız olacaktır. Cennetimsi koyda akşam yemeği yedikten sonra, rahatlığın tadını çıkarıyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

 4. 4.gün Demre - Olympos

  Kahvaltı sonrasında Korsanlar Mağarası'nı ziyaret ederek turumuzun son durağı olan Demre (Andriace) Limanı'na yol alıyoruz.

  Öğle yemeğinden önce karaya çıkıyoruz. Burada, alışveriş yapmak ve banka işlerimizi halletmek için mola vererek Olimpos'taki Ağaç Evler'e giden otobüse biniyoruz. Saat 14:00-15:00 civarında Olimpos'a varmış oluyoruz.

  Öğünler Dahil : Kahvaltı