Mükemmel tatili bulmak için size yardımcı olabileceğimizden emin olmak istiyoruz. Herhangi bir konuda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak, uzmanlarımızdan biriyle e-posta ile iletişime geçin ya da bizi arayın.

Rezervasyon öncesi ve sonrası soruları

Sayfamıza göz atın: “Gitmeden Önce”; macera tatillerimizi anlamanıza ve bizimle rezervasyon yaptıktan sonra ne olacağını anlamanızda yardımcı olur.

Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, özellikle bizim tarafımızdan rezerve edilen herhangi bir uçuşu değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede bize bildirin. Uçuş değişiklikleri, yapılması gereken değişikliklere ve biletin kesilmiş olup olmadığına bağlı olarak genellikle ekstra havayolu maliyetlerine yol açar.

Rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekiyorsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede bize bildirin. Bunun yazılı olarak yapılması gereklidir, uygulanabilecek herhangi bir iptal masrafına ilişkin olarak rezervasyon koşullarına bakmalısınız. Normal olarak, son bakiyenin ödeme vakti gelmeden önce iptal ederseniz, depozit ve sigorta primi iade edilmez, ancak gelecekte yapılacak bir seyahatte kullanmanız için bakiyenizi olduğu gibi tutabiliriz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Son bakiyeniz ödendiğinde, rezervasyon koşullarında özetlenen değişken bir ücret ölçeği bulunmaktadır.

Bizi arayın

7/24 Çağrı Merkezi

+90-532-591-2445

Rezervasyon

info@mavitur.com

Bizi ziyaret et